Сьогодні, 31 травня 2024 року, в Новокорогодській гімназії відбулося свято Останнього дзвоника 2024 .
********************************************************************************
23 травня 2024 р. рій Новокорогодської гімназії "Січ" вперше взяв участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької національно-патріотичної гри "Джура" (Сокіл), яка відбулася на базі Немішаївського агроколеджу. 22 команди із Бучанського району, заряджені позитивом і бажанням перемоги, чудові локації на території агроколеджу - все разом створили незабутню атмосферу для гри. Але головне - невимушене спілкування молоді, дух змагання, українські пісні, танці, руханки й імпровізації. Учні гімназії на рівні з досвідченими командами змагалися в конкурсах "Відун", "Рятівник", "Топографія", "Стрільба", "Смуга перешкод", "Впоряд". І нехай поки що без призового місця, але враження на суддів наші учні справили беззаперечно позитивне. Дякуємо за гідний виступ нашим хлопцям і дівчатам і бажаємо завжди бути на висоті!
Й над світом щира пісня попливе...
Учні Новокорогодської гімназії та вихованці дитячого садка 16 травня 2024 року долучилися до Національної руханки в вишиванках «Дякуємо ЗСУ» , яку проводила Українська федерація «Спорт заради розвитку» . День вишиванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, справжньої національної святині, що символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять.
Єднаймося!!!
***************************************************
*********************************
Вчергове пишаємося і вітаємо наших переможців! 10 травня 2024 р. рій "СіЧ": перше місце конкурс "Впоряд", перше місце конкурс "Відун", перше місце конкурс "Смуга перешкод" (туризм), третє місце конкурс "Метання гранати" і кубок - ПЕРШЕ КОМАНДНЕ МІСЦЕ серед гімназій!
#Сокіл_Джура_2024
******************************
*******************************************
26 квітня 2024 року відзначаються 38-мі роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи.
Кожна велика справа, чистота починається з маленького, а саме - з прибирання власного подвір'я. 12 квітня 2024 року учні, вчителі, вихователі та технічний персонал дружно прибрали територію нашої гімназії. Дякуємо всім, хто долучився до весняної толоки!
***********************************************************
ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!
Новокорогодська гімназія з 01 березня по 31 травня 2024 року оголошує набір учнів до першого класу на 2024/2025 навчальний рік.
Зарахування буде проводитись відповідно до законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.
ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ОБОВ'ЯЗКОВО
подаються такі документи:
1. Заява встановленого зразка, що пишеться одним з батьків або особою яка замінює батьків.
2. Копія свідоцтва про народження дитини.
3. Документ, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти ( копія паспорта громадянина України із вказаною адресою реєстрації одного з батьків та копіями 1-2 сторінок або витяг з реєстру при наявності ID-картки або довідка про реєстрацію місця проживання).
4) Оригінал медичної довідки за формою № 086-1/0, завірений державною медичною установою, "Картка профілактичних щеплень" за формою № 063/о.
5. Документ, який підтверджує належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами (висновок ІРЦ)– за потреби.
ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ, закріплена за Новокорогодською гімназією: села Новий Корогод, Дмитрівка, Озірщина.
Додаток 1 до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (пункт 4 розділу І) | |
Директору _______________________ _________________________________ (прізвище та ініціали директора) _________________________________, (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) заявника чи одного з батьків дитини) який (яка) проживає за адресою: ________________________________ (адреса фактичного місця проживання) Контактний телефон: ______________ Адреса електронної поштової скриньки: ________________________ |
ЗАЯВА
про зарахування до закладу освіти
Прошу зарахувати _______________________________________________ |
(прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження) |
до ___ класу, який (яка) фактично проживає (чи перебуває) за адресою: ____________________________________________________________________,на _____________ форму здобуття освіти. Повідомляю про: наявність права на першочергове зарахування: так/ні (потрібне підкреслити) (_______________________________________________________); (назва і реквізити документа, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти) |
навчання у закладі освіти рідного (усиновленого) брата/сестри: так/ні (потрібне підкреслити) _______________________________________________; (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) брата/сестри) роботу одного з батьків дитини в закладі освіти __________________ ____________________________________; (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), посада працівника закладу освіти) навчання дитини у дошкільному підрозділі закладу освіти: так/ні (потрібне підкреслити); |
потребу у додатковій постійній чи тимчасовій підтримці в освітньому процесі: так*/ні (потрібне підкреслити); інші обставини, що є важливими для належної організації освітнього процесу ____________________________________________________________ Підтверджую достовірність всієї інформації, зазначеної в цій заяві та у доданих до заяви документах. Додатки: ____________________________________________________________________ (за переліком згідно з пунктом 4 розділу І Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367) |
_________ ________________ (дата) (підпис) |
***********************************************************************
З 04 березня по 11 березня в гімназії пройшов Шевченківський тиждень. Учні створювали ілюстрації до віршів Кобзаря, переглянули відеопрезентації про життя та творчість Т. Шевченка, відвідали виставку в бібліотеці "Тарас Шевченко! Великий син України!"
8 березня в нашій гімназії відбувся святковий концерт -привітання для всіх жінок закладу освіти.
Це свято було сповнене приємних сюрпризів та позитивних емоцій, які дев’ятикласники почали дарувати ще зі шкільного порога, зустрівши жінок виготовленими власноруч квітами.
На святі лунали слова привітання жінкам, звучали пісні, учні декламували вірші; жарти та постановки тішили глядачів.
Учасники та глядачі отримали безліч позитивних емоцій і поринули в атмосферу справжнього свята.
*****************************************************************
*********************************************************************
Тиждень обізнаності зі сказом в Новокорогодській гімназії проходив в період з 27 лютого по 29 лютого 2024 року. Учні навчального закладу за допомогою посібника ВООЗ "Хочеш мати друга? Будь другом!" знайомились з правилами догляду за домашніми тваринами та правилами безпечного поводження з ними, були проінформовані про небезпечну хворобу сказ, яку можуть переносити вуличні тварини, як діяти у випадку укусів. Учні молодших класів розказали про своїх домашніх улюбленців, повторили правила, як доглядати за ними. Також розмальовували пам’ятку, як поводити себе, коли до тебе наближається собака, розгадували філворд, шукаючи зашифровані слова, шукали відмінності в картинках. Вихованці дошкільного закладу також долучились до виховного заходу.Тож піклуймося про наших хвостатих друзів і будьмо їм друзями!
Кожного року 25 лютого відзначаємо День народження Лесі Українки. З нагоди свята у Новокорогодській гімназії для учнів 1-4 класів бібліотекарем Надією Марченко проведено виховний захід "Світле безсмертя Лесі Українки". Діти ознайомилися з життям та творчістю геніальної української поетеси, переглянули презентацію " Леся Українка. Дітям про творчість Лесі Українки", прослухали казку "Біда навчить", ознайомилися з книжковою виставкою "Лесиними стежками". Завершився захід виразним та зворушливим читанням віршів Лесі Українки учнями 2-3 класів.
Щорічно 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні. 20 лютого 2014 року стало не просто датою чергової офіційної події в календарі, а своєрідною точкою неповернення до пострадянської моделі відносин між владою і суспільством.
З метою вшанування пам'яті громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України та завдяки яким було змінено хід історії нашої держави, в Новокорогодській гімназії проведено заходи під гаслом "Вдячні за свободу". Учні 5-9 класів переглянули та обговорили із вчителями документальний фільм "Євромайдан: історія та головні події. Революція Гідності". Учні початкових класів виготовили символічні ангели пам'яті . Герої не вмирають!!!•
******************************
Сьогодні в Україні відзначається День Єднання – державна акція, що була започаткована 16 лютого 2022 року згідно з Указом Президента України. Цього дня на всіх будинках і спорудах підняті державні прапори, а о 10:00 виконується Гімн України. Учні Новокорогодської гімназії долучилися до хвилі єднання. З вірою в Перемогу, дитячою щирістю і натхненням виконали гімн, власними руками виготовили листівки, плакати, долоньки, браслети та інші поробки з народною та державною символікою.Ми різні, різні за віком, різної статі, з різних сіл і міст, різного походження, різного таланту…, але всіх нас об’єднує одне бажання: жити в мирній єдиній і неподільній Україні. В єдності сила!!!
******************************************************************
21 лютого 2024 року в Новокорогодській гімназії до Міжнародного дня рідної мови відбулося свято "Знай, вивчай і розвивай рідну мову !", яке підготували бібліотекар Надія Марченко та вчитель української мови та літератури Галина Шульга. Учні 1-3 класів найкраще розгадували віршовані загадки, учні 4-9 класів у групових змаганнях виборювали звання "Розумники". Цікаві завдання "Експрес 14", "Чарівні слова", "Зашифроване прислів'я ", "Алфавіт ", "Фразеологізм" були з гідністю виконані. А глядачі здолали круті сходи на "Літературний Олімп". Усім присутнім було цікаво і весело!
*********************************
Щорічно 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні. 20 лютого 2014 року стало не просто датою чергової офіційної події в календарі, а своєрідною точкою неповернення до пострадянської моделі відносин між владою і суспільством.
**********************************************
*********************************************
ДАВАЙТЕ ЗРОБИМО НАШУ КРАЇНУ БЕЗПЕЧНОЮ РАЗОМ!
З метою реалізації наших цілей та об’єднання активних соціально відповідальних громадян Фондом запущений масштабний національний проєкт «Безпечна країна», який підтримали десятки відомств та організацій по всій країні, долучилися сотні бажаючих. Створено тематичний YouTube-канал «Безпечна країна», діє окрема спільнота у соціальних мережах. Це ті, кому небайдужа безпека на дорогах, а ще – безпека в екології, освіті, соціумі, захисті країни. Бо кожен з нас на своєму місці робить маленькі кроки, щоб сформувати здорове й безпечне сьогодні, надійне і безпечне завтра.
Ознайомитися з відеоматеріалами можна за посиланням
https://dopomogadtp.com.******************************************************************
15.03.2023 року
Оголошення !
З 20 березня до 2 квітня 2023 року в Україні відзначатиметься Всесвітній тиждень грошей (англ. Global Money Week 2023), в якому щороку беруть участь більше 100 країн світу. Всесвітній тиждень грошей – це щорічна всесвітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності, яка підкреслює важливість того, щоб молоді люди з раннього віку були фінансово обізнаними, поступово опановували навички, здобували знання, формували менталітет і поведінкові моделі, потрібні для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового процвітання і фінансової стійкості.
Національний банк України з цієї нагоди готує низку заходів з фінансової грамотності, присвячених Всесвітньому тижню грошей 2023, ураховуючи різні вікові групи та формати участі:
1) відеоуроки для дітей різного віку;
2) навчальні матеріали для проведення уроків;
3) конкурс для дошкільнят та учнів із призами;
4) конкурс «10 найактивніших шкіл»;
5) опитування з фінансової грамотності для підлітків;
6) змагання European Money Quiz;
7) вебінари та віртуальні екскурсії від експертів НБУ та наших партнерів.
Дізнатися про заходи й умови конкурсів, знайти посилання на навчальні матеріали, які допоможуть підготуватися до проведення Всесвітнього тижня грошей, можна на нашому лендингу: https://events.bank.gov.ua/gmw2023.
Повну інформацію також розміщено на вебсайті Центру фінансових знань «Талан»: https://talan.bank.gov.ua/ та на його сторінках у соціальних мережах.
**************************
15.03.2023 року
Відповідно до листа департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації від 14.03.2023 № 758/32.01/32.07-2023 інформуємо, що Департамент кіберполіції спільно з партнерами розробив електронну платформу «МРІЯ», яка створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основною метою проєкту є протидія пропаганді російської федерації та фейковим проросійським ресурсам у мережі Інтернет.
Посилання на ресурс проєкту «Мрія»: https://mriya.social .
Класні керівники провели роз’яснювально-профілактичну роботу серед здобувачів освіти 5- 9 класів, їх батьків щодо недопущення випадків порушення громадського порядку неповнолітніми, участі у проросійських неформальних течіях.
Особливу увагу приділили роз’ясненню ч.1 статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» в частині заборони проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших масових заходів.
Практичним психологом Бойко Г.Р. було проведено анкетування серед здобувачів освіти щодо їх ставлення до молодіжних субкультур. Учні переглянули презентації «Небезпечна субкультура», ПВК "Редан".
Учням та батькам було роздано буклети «Що таке ПВК "Редан"? та його небезпека».
https://osvitoria.media/opinions/pvk-redan-hto-vony-ta-chym-zagrozhuyut-ukrayinskym-pidlitkam/
https://www.youtube.com/watch?v=7zFYLzUdZ4g
https://suspilne.media/407082-so-take-anime-ta-comu-vono-podobaetsa-ludam-vizualni-prijomi-istoria-viniknenna-ta-nasilstvo/
В Україні з’являється нова небезпечна субкультура: молоді люди, одягнені в чорне, організовують масові бійки в публічних місцях. Відомо, що це явище прийшло до нас з росії. Але чому наші підлітки переймають віяння країни-агресорки? Що таке ПВК «Редан» та як це взагалі пов’язано з війною? Пропонуємо розібратися разом.
Що відбувається?
26 та 27 лютого правоохоронці запобігли масовим бійкам у кількох містах України. У Києві планувалась сутичка на Печерську. У Львові відбувались провокації біля ТЦ «Форум». У Харкові, Івано-Франківську, Луцьку учасники руху також намагались влаштувати бійки.
Сутички відбуваються між двома субкультурами: ПВК «Редан» і так званими АнтиРедан. Організатори створюють Telegram-канали та закликають молодих людей брати участь у масових бійках. Планують усе чітко: розподіл на групи, точки зборів кожної, інформатори на місцях.
Серед учасників руху багато неповнолітніх. Наприклад, серед затриманих 257 осіб у Харкові лише 30 повнолітніх. Про це написав полковник Національної поліції Володимир Тимошко.
На щастя, жодної сутички так і не відбулося завдяки вчасному втручанню поліції та місцевих активістів.
Що відомо про ПВК «Редан»?
Усе почалося в росії. Там у різних містах юнаки в чорному одязі із символом павука на спині влаштовували масові бійки з футбольними фанатами чи мігрантами. Це відбувалось у торгових центрах або на вулицях.
Чому ПВК?
Учасники руху кажуть, що не асоціюють себе з приватною військовою компанією. Для них ця приставка просто жарт. Проте існує гіпотеза, що на формування цієї субкультури вплинула ПВК «Вагнер». Адже її очільник публічно героїзує роль злочинців та закликає молодих людей вступати у ПВК, де їх навчать «чоловічої роботи».
Чому «Редан»?
Ця назва походить з аніме Hunter x Hunter. Там діяла злочинна організація «Геней Редан», яку через емблему називали «Павуки». Кожен учасник цієї організації мав татуювання павука зі своїм номером.
У субкультурі ПВК «Редан» усі учасники мають символ павука із цифрою 4. В аніме під цим числом в організації завжди були зрадники чи шпигуни. Це пов’язано з тим, що в японській культурі число 4 несе неприємності, як у нас 13. Можливо, так учасники ПВК «Редан» хотіли передати свої деструктивні наміри.
Це ІПСО?
Українська поліція вважає, що поширення цієї субкультури в нашій країні — це російська інформаційно-психологічна спецоперація. Державі-агресорці важливо дестабілізувати ситуацію в Україні будь-яким чином.
Якщо вдатися до подробиць, випливає багато нестикувань. Особливо дивним виглядає те, як раптово з’явилася субкультура ПВК «Редан», а одночасно з нею «АнтиРедан».
Ось які підозрілі факти про рух визначила експертка з медіаграмотності, фактчекерка та авторка проєкту «НотаЄнота» Альона Романюк. Про це вона написала на своїй Facebook-сторінці:
«Гугл про редан як рух до 20 лютого цього року практично ніц не знає. Просто поодинокі статті.
В одній із харківських груп, де відбувалася координація такої групки, один з організаторів написав «В 15:00 по Киеву». От дивним воно мені виглядає, бо Харків і так живе за київським часом.
Рух дійсно перекочував в Україну, ймовірно, через тікток. Але мені ця вся історія нагадує гру «Синій кит». Памʼятаєте таку? Там же теж вуха російських спецслужб стирчать. Діти були, групи теж були, але це не було таким масовим, як про це писали.
В одній із тг-груп, де постять нібито відео «Редан» з України, переважна більшість фото та відео з рашки. А ще цей рух добряче дискредитує молодих людей, адже багато з них волонтерять, збирають кошти на ЗСУ, готуються до НМТ, вчать мови, цікавлять культурою, аніме в тому числі».
Переглянути допис повністю можна тут.
Чому підлітки?
У підлітковому віці діти відходять від батьків та переходять під вплив своїх однолітків. Їм важливо бути в групі, важливо, що про них подумають інші. Тому часто тинейджери роблять імпульсивні вчинки — всі ми так робили. Це шкідлива поведінка: наприклад, прогуляти уроки. Але вона не є небезпечною для життя та здоров’я підлітка.
Проте, як зазначають науковці, якщо дії підлітка мають руйнівний характер, спрямований на себе, своє здоров’я, зовнішній світ — це деструктивна поведінка. Вона може проявлятися в нападах агресії, гніву чи ворожості.
Часто така поведінка є відповіддю підлітка на складні обставини, в яких він опинився. У нашому випадку це війна.
Ще один важливий момент, який варто знати про підлітків — особливості будови мозку. Через певні біологічні особливості тинейджерам складно мислити критично та бачити небезпеку там, де її помічають дорослі.
«Не думайте, що аргумент, який ви виклали, або ідею, яку представили, підлітки інтерпретують так само, як ви. Префронтальна кора головного мозку продовжує розвиватися, і якщо в підлітка нейронна структура недостатньо сформована, він не зможе реально обмірковувати питання на тому ж рівні, що й дорослий», — говорить професорка Гарвардського університету Дебора Тодд-Юргелун.
Тож найпростіше маніпулювати юними людьми, психіка яких втомлена війною, які самі легко піддаються впливу та схильні до ризикованих дій.
Тому батькам так важливо будувати довірливі стосунки зі своїми тинейджерами та вчасно виявляти індикатори деструктивної поведінки в них.
****************************************************************
ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!
Новокорогодська гімназія з 01 березня по 31 травня 2023 року оголошує набір учнів до першого класу на 2023/2024 навчальний рік.
Зарахування буде проводитись відповідно до законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.
ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ОБОВ'ЯЗКОВО
подаються такі документи:
1. Заява встановленого зразка, що пишеться одним з батьків або особою яка замінює батьків.
2. Копія свідоцтва про народження дитини.
3. Документ, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти ( копія паспорта громадянина України із вказаною адресою реєстрації одного з батьків та копіями 1-2 сторінок або витяг з реєстру при наявності ID-картки або довідка про реєстрацію місця проживання).
4) Оригінал медичної довідки за формою № 086-1/0, завірений державною медичною установою, "Картка профілактичних щеплень" за формою № 063/о.
5. Документ, який підтверджує належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами (висновок ІРЦ)– за потреби.
ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ, закріплена за Новокорогодською гімназією: села Новий Корогод, Дмитрівка, Озірщина.
Додаток 1 до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (пункт 4 розділу І) | |
Директору _______________________ _________________________________ (прізвище та ініціали директора) _________________________________, (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) заявника чи одного з батьків дитини) який (яка) проживає за адресою: ________________________________ (адреса фактичного місця проживання) Контактний телефон: ______________ Адреса електронної поштової скриньки: ________________________ |
ЗАЯВА
про зарахування до закладу освіти
Прошу зарахувати _______________________________________________ |
(прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження) |
до ___ класу, який (яка) фактично проживає (чи перебуває) за адресою: ____________________________________________________________________,на _____________ форму здобуття освіти. Повідомляю про: наявність права на першочергове зарахування: так/ні (потрібне підкреслити) (_______________________________________________________); (назва і реквізити документа, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти) |
навчання у закладі освіти рідного (усиновленого) брата/сестри: так/ні (потрібне підкреслити) _______________________________________________; (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) брата/сестри) роботу одного з батьків дитини в закладі освіти __________________ ____________________________________; (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), посада працівника закладу освіти) навчання дитини у дошкільному підрозділі закладу освіти: так/ні (потрібне підкреслити); |
потребу у додатковій постійній чи тимчасовій підтримці в освітньому процесі: так*/ні (потрібне підкреслити); інші обставини, що є важливими для належної організації освітнього процесу ____________________________________________________________ Підтверджую достовірність всієї інформації, зазначеної в цій заяві та у доданих до заяви документах. Додатки: ____________________________________________________________________ (за переліком згідно з пунктом 4 розділу І Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367) |
_________ ________________ (дата) (підпис) |
*************************************************************************
Вже постійними гостями у нашій гімназії є волонтери з благодійного фонду Волонтерський дім!
12 лютого 2021 року освітній процес у закладі буде відбуватися з використанням технологій дистанційного навчання відповідно до розкладу уроків. Просимо дітей вчасно виходити на зв'язок.
Засоби для синхронного навчання – онлайн-конференції: ZOOM ,Google Meet за посиланнями. Для асинхронного навчання – електронна пошта учнів, соціальні мережі: Telegram, Viber.
Завдання до уроків - в розділі "Дистанційне навчання".
Дотримуйте правил безпечної поведінки в умовах низьких температур.
"Дистанційне навчання з 11.01.2021 по 22.01.2021
До уваги учнів та батьків!
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з 8 січня 2021 року до 24 січня 2021 року забороняється відвідування закладів освіти.
Враховуючи вищезазначене, рішенням педагогічної ради № 4 від 06 січня 2021 року з 11 січня 2021 року по 24 січня 2021 року форму навчання буде змінено на дистанційну.
Засоби для синхронного навчання – онлайн-конференції: ZOOM ,Google Meet, Skype. Для асинхронного навчання – електронна пошта учнів, соціальні мережі: Telegram, Viber.
Відповідно до санітарних вимог скорочено тривалість уроку для синхронного навчання.
Розклад дзвінків:
№ УРОКУ | ПОЧАТОК УРОК | КІНЕЦЬ УРОКУ 1 клас | КІНЕЦЬ УРОКУ 2-4 класи | КІНЕЦЬ УРОКУ 5-9 класи |
1 | 830 | 905 | 910 | 915 |
2 | 925 | 1000 | 1005 | 1010 |
3 | 1020 | 1055 | 1100 | 1105 |
4 | 1120 | 1155 | 1200 | 1205 |
5 | 1220 | 1255 | 1300 | 1305 |
6 | 1315 | 1400 | ||
7 | 1410 | 1455 |
Рекомендації вчителям:
Рекомендації батькам:
Рекомендації учням:
Діти і дорослі з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій-із такими словами асоціюється новорічне свято.
Сьогодні до учнів 1-3-х класів завітала чарівна новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуркою, подарунками та, звичайно, веселим піснями та танцями біля красуні-ялинки.
Нехай у Новому році збудеться все задумане, а 2021 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити.